Kedves Edit!
Szeretnénk megköszönni ezt a nagy élményt, amit Anna átélt a fotóstáborban, nagyon jól érezte magát, azt mondta, több ideig fog mesélni róla, mint ameddig a tábor tartott :) Már hozzá is fogott...Megnéztük a fényképeket is, nagyon tetszenek, szuper ügyesek a gyerekek, és átjön az is, milyen jó hangulat volt. Még egyszer köszönjük, és reméljük jövőre is találkozunk!
További szép nyarat, Király Anna és anyuja, Fanni
Kerekes Fanni
A Női Sátor wellness hétvégéje valódi pihenés volt számomra, fizikailag is (finom masszázsok!), és lelkileg is (önismereti játékok, hosszú, csendes beszélgetések, az alkotás öröme). A táj, a levegő, a ház hangulata csodálatos, az ennivaló könnyű és finom, az ágy puha és meleg, a társak kedvesek és barátságosak, a vendéglátó elbűvölő... mi kellhet még? :-)
D. Bikfalvi Moni
Edit kedves, nekünk nagyon jól esett a vendégszeretet, a közvetlenség, ami az első perctől körülvett bennünket. Én rajongója vagyok a bolhapiaci hangulatnak, tehát csak támogatni tudom a kezdeményezést. Esetleg még több portéka, még nagyobb vonzerőt jelentene azoknak, akik messzebbről jönnének, és a jó szón túl, szeretnének tárgyiasult kincsekre is lelni.:)